Varsak Lisesi

Ah Lisem Ah… Senelerimi verdiğim koskoca 3 senemin güzeliyle kötüsüyle, acısıyla tatlısıyla güzel günlerim geçti lisede.

Zaman Geldi kah güldük Zaman geldi kahh eğlendik. Bir Öğrenci olarak özellikle VarsakLisesi öğrencisi olarak üzerime düşen görevleri fazlasıyla yaptığımı düşünüyorum.

Neden mi?

Varsak Lisesi  kurulumu daha 1 sene olmuştu bizde umutlu öğrencileri olarak Lisemize yerleştik. O ara değiştirilen ve yeni müdürümüz olan Mestan Doğantürk ün yardımıyla seçilmişler sınıfı gibi birşey yaptık. Çok ahım şahım bir sınıf değildi  belki ama Ortalaması 4.30 un üzerindeki arkadaşlar vardı yanlış hatırlamıyorsam.

o zamanlarda internet sitesi olaylarına daha yeni girdiğimden ufak tefek siteler yapmaya başlamıştım. Lise 2 ye geldiğimizde Lisemizin ilk resmi olmayan sitesini açtım tabi mynet te acemice bir siteydi.

Bu Arada 19 mayıs çalışmalarında herkes oyunlarıyla kendini gösterirken  Bizde Arka kısımda asıl işi yapıyorduk. Ses sistemini. Oradan Oraya uzanan kablolar ile bilgisayarlar ile uğraşıp duruyorduk. Tabi bunun bi ayrıcalığı özelliği yoktu ama güzeldi =).

Lise 3. e geldiğimde artık web sitesi bilgim iyi olduğundan VarsakLisesi.com adresini açtık. Resmi Varsak Lisesi web sitesi olarak yöneticisi de bendim.
O zamanlar lisemizden haberler filan yayınlıyor. güzel işler yapıyorduk. Okulumuz bitince bu işi üstlenemeyeceğimi ve başka bir kişinin yapmasını rica ettim. Çünkü Kazanmam gereken Bir Öss Sınavı vardı iş ciddiydi.

Duydum ki VarsakLisesi.K12.Tr adresinde bir site açılmış mutlu oldum ancak. Güncel olmayışı ve sürekli hata vermesi beni üzmüştü. Şu Aralar Kapalı Olan Lisemizin Sitesi Umarım Düzelir. Çünkü birçok okulun Sitesi Özenli bir şekilde öğrencilere sunulurken bizim niye öyle bir sitemiz olmasın ki? Dimi.

363 views

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir