Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi

Üniversite Tercihi yapacak Arkadaşlar için yazıyorum  Bu yazımı. Namık Kemal Üniversitesi nasıl bir üniversite, Eğitimi Ulaşımı Nasıl, Tercih Etmelimisiniz? bu konulara Değineceğim.

Öncelikle Fakulte Fakulte inceleyelim. Üniversitemizi

Ziraat Fakultesi
Ziraat Fakultesi Türkiyedeki Ziraat fakulteleri arasında ilk 5 e girebilecek bir fakulte. Öncelikle şunu söylemeliyimki Diğer Fakulteler ile arasındaki gelişmişlik farkı ortadan kalkmış hatta Erasmus vb programlar ile Türkiyedeki Sayılı ziraat fakultesi arasına girmiştir.

Seçmeli olan ingilizce hazırlık bu sene Zorunlu hale getirilebilinir. Ayrıca Ziraat Fakultesinde uygulamalı bir eğitim sistemi olduğundan fakulte çevresinde bir çok imkan sağlanabiliniyor

ziraat Fakultesi Tekirdağ Merkezinde Değirmenaltı mevkiisinde bulunuyor.
Fakulte çevresinde sayılı mekan var. buda sizin eğlence mekanı seçiminizi kısıtlayabiliyor. Ayrıca Doğru Düzgün eğlenebileceğiniz sayılı mekan var. Onlarda merkezde. Ayrıca Sinema ve Tiyatro gibi etkinlikler yine Tekira ve Borsada Sinema salonları var. Belediye Kültür Merkezinde ise tiyatro salonu var..

Değirmenaltında Eğlence mekanları içki mekanları oldukca mevcuttur… Ancak Kalite Ve ucuzluk Seçimiyle bildiğim kadarını çok tercih edileni sizlere yazayım.
Academy PuB => Canlı Müzik Eşliğinde Genellikle Tercih Edilen Mekan.
Yalı Cafe PuB => Denizkenarında DeğirmenAltının En uc ilerisinde ve nezih İnsanların geldiği bir mekan. Sessiz Sakin. Deniz dalgaları eşliğinde.
Clasis => burası daha çok Kahvehaneyi andırıyor. Okey batak tarzı oyunlar oynayabilirsiniz.
Muhabbet Cafe => Burasıda Kahvehane tarzı Okey Batak oyunları oynanabiliniyor.
Barışköprüsü Pastanesi ( Tavsiye Edilir) => Güzel Nezih Bir mekan olmakla beraber gerçekten herşeyiyle güzel bir pastanedir..

Diğer Fakultelerin Tanıtımlarını Eklemeye Devam Edeceğim…

523 views

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir