Fm 2010 Türkçe

Fm( Futbol Manager ) hayranları merakla 2010 sürümünü beklemekte. Fm Türkiye Kullanıcıları özellikle Fm nin Türkçe olmaması ve bu yüzden bazı sorunlar yaşaması gündemde. Bunun için bazı gruplar türkçe Fm çıkarsa orjinal oyunu alacağına söz veriyorlar. Bu kişilere destek vermek gerek tabi =)

Evet Arkadaşlar. Fm 2010 türkçe orjinal çıkar mı bilinmez ama. umutla bir hevesle bekliyoruz. Ayrıca Oyunun ne derece özellik isteyeceği ve 3 boyutlu ( 3D ) görüntü ve maçları gerçekmiş gibi yaşatması çok güzel bir özellik olduğunu söyleyebilirim ama. Benim gibi bazı kullanıcılar için pek te önemli değil.

Fm nin çekici kılan tarafı bana göre yaptığınız taktikler ve oyuncu moralleri.  Ancak Fm 2009 da unutulan bazı yönler var.  örnek olarak Arda Turan’ın bir kaç sezon sonra gitmek istemesi ve bu durum sonunda mutsuz olması.  Tabi kimsenin ne yapılacağı bilinmez ama Klübünün alt yapısından gelmiş bu derece klüba bağlı bir oyuncunun izin verilmeyince mutsuz olması. Biraz daha düşünülecek bir durum..

Ayrıca Futbol Manager de ortak oyun oynamada güzel bir sonuc ancak. Maç saatlerinin aynı güne denk gelmesi de daha iyi olacak gibi. farklı saatlerde olduğu için bekleme gibi sorunlar olabiliyor.

Fm 2010 Ekim ayında çıkacak. Ve Download  Linkleri Buraya Düştükce Bizde Sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Ancak Bildiğiniz gibi İllegal Link vermemiz yasak. Ancak bir yolunu bulur biz sizlere yardımcı Oluruz…

Desteklerini Bekliyoruz Hayırlı Fm li günler.

41 views

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir