Farmville bilinen hatalar

Aşağıdaki Farmville Geliştiriciler şu anda farkında sorunların bir listesini ve çözüm bulmaya çalışıyoruz.

Bazı konularda iş var-arounds bu Farmville ekibi ortaya çıkardı. Biz bu çalışmaları hakkında bilgi sağlayacaktır arounds sık biz are güçlü olarak. Lütfen hiçbir bu iş garantisi olan-arounds sorununuzu çözmek unutmayın.

Bu liste periyodik olarak sorunlar çözülene kadar güncellenecektir.

Sync

Açıklama Out Of:

üzerine çeşitli görevleri yaparken veya Farmville yük çalışırken, kullanıcılar bir mesaj alacaksınız devletlerin ” out Sync sunucusu ile “.

Durum:

Ocak 26 itibariyle, bu konuda tüm kullanıcılar için çözülmüş değil. Geliştiricilerimiz hala bu soruna bir çözümü bulmaya çalışıyoruz. Şu anda hiçbir ETA bu sorun çözülecektir açık. Lütfen burada herhangi bir Oos sorunu raporu için  yorum yapınız.
Hediyelik Sorunlar

Açıklama:

Hediye gönderme ve alma ile çeşitli sorunlar bildirilmiştir. Genelde bu hata meydana gelecektir bir kullanıcı bir hediye kabul çalışır. Hediye kabul etmesi üzerine, doğrudan Farmville içine Hediyelik almadan alınacaktır.

Durum:

Ocak 26 itibariyle bu sorun çözülmüş değil. Bu sorun birçok kez Facebook güvenlik konuları ile ilgilidir. Eğer Facebook ki oyunu engel sorunlar yaşadığını fark, biz size çok kabul veya hediyeler göndererek kadar Facebook tekrar sorunsuz çalışan kaçınmanızı öneririz. Lütfen gönderme ile herhangi bir sorun rapor / burada yorum yapınız.
Geçici Çözüm:

Birden fazla tarayıcı pencerelerini kullanma / veya sekmeler hediyeler ile oyuna alınıyor sorunlara neden olabilir. Tarayıcınızın önbelleğini ve sadece kabul hediyeler hediye kaybını önlemeye yardımcı olur tek bir pencere kullanarak.
Her hediyeyi kabul ederken, basın EVET kabul – sanki kabul hediye var. Ne zaman tekrar son hediye – Basın EVET kabul ve giriş sayfasına dönmek. Ardından, imini kullanarak Farmville gidin.

Yükleme Sorunları

Açıklama:

Kullanıcılar yüklemek için Farmville içine zaman zaman mümkün olabilir. O yükleme ekranındaki bar belirli bir yüzdesini de takılıyor fark edebilirsiniz.

Durum:

Ocak 26 itibariyle hiçbir yaygın yükleme sorunları meydana vardır. Ancak bu konuda zaman zaman bazı kullanıcılarımız başına olabilir. Bilinen bir düzeltme şu anda kim aralıklı yükleme sorunları yaşıyorsanız kullanıcılar için kullanılabilir. Geliştiricilerimiz hala bu sorunu araţtýrýyor ve gelecekte bir kararı var umuyoruz. Eğer bir yükleme sorunu yaşıyorsanız, buraya yorum yapınız.

Geçici Çözüm:

Birçok giriş / yükleme sorunları önbelleği ve yeniden Adobe Flash Player yüklemek temizleyerek çözülebilir

Mesaj Gönderme

Açıklama Yem.:

Kullanıcılar Farmville ilgili gönderilemiyor olabilir onların duvara beslenir.

Durum:

Ocak 26 itibariyle hiçbir yaygın Feed Posting sorunlar meydana vardır. Ancak bu konuda zaman zaman bazı kullanıcılarımız başına olabilir. Bilinen bir düzeltme şu anda kim aralıklı Feed Mesaj Gönderme karşılaşan kullanıcılar için kullanılabilir. Geliştiricilerimiz hala bu sorunu araţtýrýyor ve gelecekte bir kararı var umuyoruz. Eğer Feed Posting sorun yaşıyorsanız, buraya yorum yapınız.

Geçici Çözüm:

Bilgisayarınıza virüs koruma veya reklam gibi güvenlik programları arasında bir çelişki olabilir , programları engelleme ve Facebook veya Farmville. Devre dışı bırakmak Pop-up / Reklam gerekebilir-Kapersky internet güvenlik veya Reklam-Firefox için blok gibi engelleyici yazılımı. Yerine tam da üzerinde bizim oyun sosyal ağ platformu için bir istisna yapabilir yazılımı devre dışı bırakmak. Lütfen yazılım belgelerine veya ‘bakın’ talimatlar için dosya yardımcı olur.

Virüs koruma yazılımı durumda böylece Farmville içerik yanlışlıkla bloke değildir size virüs koruması beyaz listesine Facebook ve Farmville için web adresi eklemek gerekebilir. Lütfen yazılım belgelerine veya ‘bakın’ talimatlar için dosya yardımcı olur.

Komşu Sorunlar

Açıklama:

Neighbors Oyunu Bar uygulamanın altında kaybolabilir. Bazen, bu Komşu sekmesini ve oyun listede eşleşmiyor fark edebilirsiniz. Ayrıca, hata veya çöküyor zaman Komşu sekmesini yüklemeye çalışırken karşılaşabilirsiniz. Bazı kullanıcılar artık Farmville oynayan komşularının kaldırmak için veremiyoruz.

Durum:

As Ocak 26, sorunları yukarıda belirtilen düzeltmeleri bilinen yok. Farmville geliştiricilerin çabaları sorunları yukarıda listelenen bir çözüm bulmak için devam etmektedir. Eğer Komşu sorun yaşıyorsanız, yorum yapınız.

Performans Sorunlar

Açıklama:

Kullanıcılar gecikme ve dalgalar zaman Farmville oynarken karşılaşabilirsiniz.

Durum:

Farmville Geliştiriciler çalışıyoruz sürekli optimize etmek ve bu sorunları çözmek.

Düğmeli aliasing Fanuary 26 itibariyle, bu sorun için bilinen bir çözümdür.

Geçici Çözüm: Anti tıklanması – “göz” sembolü üst sol-ekranın köşesinde – ama grafik kalitesini düşürür oyununu artacak performans.

Tam Ekran Modu:

Açıklama:

bazı oyuncular çalışmayabilir Tam ekran modu.

Çözüm:

Bu sorun genellikle Farmville ilgili değildir. Eğer sistem veya performans sorunları yaşıyor Farmville çalıştırmak için yeterli talebi yok Tam Ekran sizin için çalışmayabilir.

Çok fazla öğe (Oos)

Açıklama:

herhangi tek bir dekorasyon, hayvan ya da ağaç (örneğin, 4.000 sayıda ekleme çiftlik için + haybales) bir Out bu oyun girmesini önleyecektir Sync kullanıcı hatası neden olabilir.

Durum:

Geliştiriciler şu anda bu sorun için bir düzeltme üzerinde çalışıyoruz. Şimdi 4.000 altında tek öğeler için tüm toplamları tutmayı deneyin.

Geçici Çözüm:

Eğer zaten çiftlik dışında kilitlenir, “My Neighbors üzerinden” sekmesini birkaç komşuları kaldırmayı deneyin. Bu konu sunucularımızın bellek limitlerinin sonucu olarak şüphelendiği Bu çiftlik içine yük olanak vermek için yeterli belleği serbest bırakabilir.

Saving Sorunlar

Açıklama:

Dikim, plowing ve hasat değişiklikleri bir çiftlikte bir kez çıktığınızda kaydedilmedi yapılan oyun veya ziyaret komşuları.
ağaçlar, hayvanlar, binalar ve dekorasyonlar gibi yeni nesneler çiftlik eklenir zaman oyun veya komşuları ziyaret çıkış kaydedilmez. Nesneleri “kaybolabilir.

Değişikliklerin çiftlikte nesneleri taşındıktan yapılan zaman oyun veya komşuları ziyaret çıkış kaydedilmez. Nesneleri orijinal yerlerinden dönebilir.
Deneyimi puan veya kaydedemezsiniz jeton dengesi.

Durum:

Geliştiricilerimiz üzerinde tasarruf sorunların farkındayız ve sürekli bir çözümü yolunda çalışıyorlar.

Geçici Çözüm:

Kaydetme sorunları potansiyel olarak çiftliği kalarak kırılması önlenebilir komşular tarayıcınız veya ziyaret kapatmadan önce en az 15 dakika (değişiklik yaptıktan sonra). Facebook “ev” sayfasına giderek Çıkış oyunu. Oyundan çıkmak için tarayıcınızı kapatmayın.

“Oyunu Kaydetme”

Açıklama:

süre çiftlik çevresinde çeşitli görevleri yaparken bir “Oyunu Kaydetme” pop-up alabilirsiniz. Bu pop-up yanıt vermemesine uygulama neden olabilir.

Durum:

Ocak 26 itibariyle bu konuda zaman zaman bazı kullanıcılarımız olur. Henuz bu sorunu gidermek için bilinen, ancak bizim geliştiriciler bu sorunu bakarak ve bir kararı yakında umuyoruz.

Avatar Sorunları

Tanım:

Your avatar beyaz bir siluet olarak ne zaman Your avatar görünümü ve özelleştirme in kaydedemezsiniz günlüğü görünebilir .

Durum:

Ocak 26 itibariyle bu konuda zaman zaman bazı kullanıcılarımız olur. Henuz bu sorunu gidermek için bilinen, ancak bizim geliştiriciler bu sorunu bakarak ve bir kararı yakında umuyoruz.

Başarıları:

Açıklama:

Kullanıcılar bir başarı şerit halde gereksinimlerini alamayabilir.

Durum:

Ocak 26. olarak , bu konuda zaman zaman bazı kullanıcılarımız olur. Henuz bu sorunu gidermek için bilinen, ancak bizim geliştiriciler bu sorunu bakarak ve bir kararı yakında umuyoruz.

Geçici Çözüm:

Önbelleği (), yakın tarayıcı geçici internet dosyaları silin. Restart tarayıcı ve giriş yeniden güncelleştirilmiş durumunu bakın.

Tanım:

– Fences bu başarı doğru sayılmaz çiftçi özellik zaten vardı çit.

Durum:

Geliştiricilerimiz şu anda bu sorun için bir düzeltme ve çalışırken bir kez daha fazla bilgiye sahip ne zaman bizim daha fazla.

Üye güncellemek olacaktır uygulanmaktadır Doğum için

Açıklama Mesaj:

Bazen, Signs bir “çiftçi bilinmeyen gönderilmiş gibi görünür. MUCİZELER Mesajlar her zaman düzgün veya bazen yinelenen olabilir görünmüyor.

Durum:

Geliştiricilerimiz yukarıda Sign Post sorunların farkındayız ve sürekli bir çözümü yolunda çalışıyorlar.

İstek Sorunlar

Açıklama:

arkadaş seçim listesinde ne zaman hediye veya göndermeye çalışırken boş yeni komşular davet ediyoruz.

Durum:

Geliştiricilerimiz yukarıdaki sorunların farkındayız ve Facebook ile bir çözüm bulmak için çalışıyoruz.

Geçici Çözüm:

Sizin “Davet Arkadaşlar” sekmesine gidin. Eğer arkadaş seçim alanı boşsa, sayfanızı yenileyin. Sonra “Free Gifts” sekmesini ve yenileme sayfaya tekrar gidin. Ayrıca, bu sorunu gidermek için tarayıcınızın önbelleğini temizlemeyi deneyebilirsiniz.

10.304 views

Farmville bilinen hatalar” hakkında 21 yorum

 1. Şerafettin Erbay

  Sayın yetkili farmville Feet Panel de yapılan paylaşımları alamıyorum sorun nedir

  Cevapla
 2. osman

  farvilla2 ciflik oyunuacdimda oynarkene mesaj hatasi veriyor yeniden başlatiyor bigiyarimda sorun var ondanmi hata veriyor

  Cevapla
 3. fatmaademova

  FarmVille 2 başka bir pencerede daha açılmış görünüyor!
  Lütfen FarmVille 2 oyununu burada oynamaya devam et.

  Cevapla
 4. Seçil

  144 olan oyunum sıfırlandı hatta kop da benimle birlikte 2 kişinin daha oyunu sıfırlandı lütfen yardımcı olun oyunlarımızı geri getirin

  Cevapla
 5. murat

  slm arkadaslar bende farvlledeki marketi acamıyorum yardımcı olabılırsenız sevinırım ıyı gunler

  Cevapla
 6. emre

  Farmville de market açılmıyor ve tarla ekilmiyor bunun sebebi ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler…

  Cevapla
 7. filiz özbek

  iki gündür 48 levelde olduğum farmville açılmıyor bilgisayarımdan .başka bilgisayarlardan açılıyor.ne yapmalıyım.

  Cevapla
 8. savas

  Arkadaşlar benim çiftliğimde hayvanlarım ve diğer ikonlarım gözükmüyor nedenini yazarsanız sevinirim

  Cevapla
 9. güray

  ahmet arkadaşın sorunu bendede war ama 1 aydan fazla oldu hergün deniyorum gene olmuo onlarda warım ama onlar bende yok :(((

  Cevapla
 10. ülkü

  sabah tarlama girdiğimde büyük beyaz evimin 600000 coins olan ve düğün tentenesinden topladığım hediyelerle aldığım kulemin olmadığını gördüm halen de yokalrrrr ya biri bana yardım etsin farmville madem geri alacak neden o kadar uğraştırdı bubları almak için başka kimsenin başına geldimi çok sinir oldum

  Cevapla
 11. mehmet hakkı aybek

  benim duvarımda neıgboor komşularımın paylaştığı gönderiler görülmüyor. oyun açılıyor ekip biçibiliyorum ama duvarımda komşuları göremiyorum

  Cevapla
 12. serap

  farmville.com adresinden giriş yaptığımda. game feed bölümünde palaşılan hediye vs hiç birşey görünmüyor.

  Cevapla
 13. ahmet

  ben komşu ekliyorum komşumda ben gözüküyorum ama ben onu göremiyorum
  Güncelleme hatası olabilir lütfen birkaç gün bekleyiniz.

  Cevapla
 14. utku

  valla arkadaşlar benim komşu listemde 26 kişi görünüyor ama görünmeyipte benim komşum olan daha 6 kişi daha var onlara play in yanında ki my neigbour dan ulaşabiliyorum.onlar bana ulaşabiliyorla mı bilmiyorum.ama tarlamı 24×24 e coins ile yükseltmek için 30 komşu istiyor benim de 30dan fazla var gene açılmıyor.bu soruna bişiler bulmak şart
  <code>sorunun güncelleme nedeniyle olabileceğini düşünüyorum. Başka komşular ekle ve bir kaç gün sonra tekrar dene. Sorun çözülürse cevabını bekliyoruz.</code>

  Cevapla
 15. Murat

  8:30 pm PDT: Farmville ekibi şu anda görünmüyor hediyeler, yem ikramiye ve komşuları ile sorunları araştırıyor. Watch burada Daha fazla bilgi için.
  Yukardakı belırtılen Hata Gorunuyor farmı Ctıgım da Oyun Calısıyor ama neıghboor Komsularım yuklenmıyor
  Benım Sıkıntım Oyun Acılıyor Ama Neighboor dakı arkadaslarım Gorunmuyor ???
  <code>kısa süreli bir hata sorun düzeltilmiştir.</code>

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir